Eğitim Partnerimiz Olun

Nesilleri birlikte İHA Pilotu yapalım

İdeali, mümkün olan en uygun fiyatla mümkün olan en fazla insanı İHA Pilotu yapmak olan bu ekibin gayesine ortak olmak ister misiniz? Sizde insan kazanmanın para kazanmaktan daha önemli olduğunu düşünüyorsanız, formu doldurun ve bize ulaşın.

Nasıl Eğitmen Olunur?

Hubsan ailesinin bir parçası olun...

Öğretmen olmak için kaydolun

Bu formu doldurmak için yapmanız gerekiyor


Uzun soluklu bir eğitim programlarımız boyunca yorucu sorular karşısında yılmadan yanıt verebilecek bir irade ilk talebimizdir. Ayrıca işini seven ve işini hakkıyla yerine getirerek Sivil Havacılık Kuralları konusunda bilinçlendirmeyi amaç edinmiş olmanız esaslarımızdandır.

Bir çok firmanın sadece para kazanma amacıyla yaptığı bu işi sadece eğitim vermek ve toplumumuzu bilinçlendirmek için yapacağınızı unutmayın.
Başlıca koşulumuz, sabit bir toplantı salonu/derslik sahibi olmanızdır.

Her ay en az 2 eğitim düzenlemeniz gerekir. En az 10 katılımcıyı ağırlayacak kapasitenizin olması tercih sebebidir. Eğitimlerin maddi kazanç öncelikli verilmediği bilincine sahip olunmalıdır. Örgün eğitimin zorunlu olduğunu, bundan taviz verilmeyeceği kabul edilmelidir.
Tarafımıza ileteceğiniz taahhütname ile (kopyası size gönderilecek) Hubsan Eko sistemimizin bir parçası haline gelirsiniz. İdeallerimiz ortak olacağı için yardımlaşmamızda ortak olacaktır. Eğitim partnerimiz olmak ve eko sistemimizin bir parçası haline gelebilmek için herhangi bir ücret ödemezsiniz. İHA Eğitmeni Eğitimimizi almanız yeterlidir. Müfredat tamamen firmamız tarafından belirlenir ve bu müfredata uyum zorunludur.